30 stycznia GRAMY!

W niedzielę 30 stycznia br. odbędzie się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku Gmina Luzino gra razem z WOŚP i zachęca wszystkich mieszkańców do wsparcia tej inicjatywy. W tym roku Gmina Luzino uruchomiła eSkarbonkę, czyli elektroniczną puszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Jak co roku mobilizujemy wszystkie siły i gramy razem wspólnie z luzińskim sztabem WOŚP działającym przy GOKu w Luzinie! – mówi Wójt Gminy Luzino. W tym roku dodatkowo, wspólnie zagrajmy z radością zapełniając eSkarbonkę Gminy Luzino. Do dzieła!  – dodaje Jarosław Wejer.

Wpłaty do eSkarbonki może dokonać każdy, kto posiada internetowe konto bankowe. Aby dokonać wpłaty do eSkarbonki wystarczy kliknąć tutaj: >>eSkarbonka dla WOŚP od Gminy Luzino<<

Można pozostać anonimowym lub utrwalić swe imię lub nazwisko. Na stronie eSkarbonki pojawi się też informacja o wpłacie wraz z jej kwotą i imieniem darczyńcy. Każda złotówka wpłacona do eSkarbonki automatycznie trafi bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP.

W luzińskim sztabie WOŚP działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury w Luzinie kwestować będzie 25 wolontariuszy. Spotkać będzie można ich zarówno przed, jak i po mszach świętych przy kościele pw. Św. Wawrzyńca i przy kościele pw. Matki Boskiej Różańcowej w Luzinie, a także w okolicach kościoła w Sychowie i w Kębłowie. O szczegółach inicjatyw, które podjął luziński sztab WOŚP będziemy niebawem informować.

#eSkarbonkaWOSP, #wosp2022