Koncert walentynkowy – Blue May akustycznie

Muzycy poruszający się w gatunku soft rock zaprezentują materiał ze swojej przedpremierowej płyty „Własny świat”. Usłyszymy utwory autorskie oraz kilka znanych przebojów w aranżacji własnej.

Wydarzenie poprowadzi Róża Perszon, która „odkryła” zespół w autorskim programie „Zatoka Rocka” prowadzonym przez nią w Radio NordaFM.

Po koncercie Piotr Harhaj ze Stowarzyszenia Na Drodze Do Ekspresji przeprowadzi wywiad z wokalistką Klaudią Formella-Mróz w kontekście zmagań z depresją.

Wydarzenie zorganizowane przez Artystyczną Inicjatywę będący finałem akcji Róża od św. Walentego jest wydarzeniem promującym wpłaty na zbiórkę na stworzenie wyjątkowego i jedynego muralu w Luzinie (autorstwa legendy trójmiejskiego streetart TUSE), który będzie symbolem współpracy i łamania barier. Zamierzamy również objąć specjalistycznym wsparciem doradczo-terapeutycznym osoby z Gminy Luzino, które cierpią z powodu choroby psychicznej i doświadczały lub doświadczają stygmatyzacji i wykluczenia.

Angażowanie się w prace artystyczne stanowi remedium na wiele problemów naszych czasów. Szczególnie teraz nie zapominajmy o tym co dla nas wszystkich jest tak ważne – zdrowie psychiczne.

Zespół BlueMay w składzie:
Klaudia Formella-Mróz – wokal
Mariusz Królikowski – gitary
Marcin Kuś – gitary
Olaf Mróz – perkusja

Koncert bezpłatny. Zamiast biletu pomóż w naszej akcji!
https://zrzutka.pl/r9anmf